Title

Auto elektrikárske práce

  • Úvod
  • Auto elektrikárske práce

Auto elektrikárske práce

Zdravý elektrický systém je kľúčom k plynulému chodu vozidla. Batéria, štartér a alternátor sú tri z najväčších elektrických problémov, ktoré vidíme.

V súčasnej dobe sú moderné vozidlá vybavené čoraz viac riadidacimi jednotkami a aktívnymi elektronickými prvakmi, ktoré na jednej strane zvyšujú komfort, bezpečnosť vozidla a zvyšujú jeho úžitkovú hodnotu automobilov. Zároveň ale každý takýto prvok, ich prepojenie, napájanie či riadenie je potencionálnym zdrojom závad. Prostredníctvom diagnostiky je možné zabezpečiť kontrolu a overenie funčnosti vačšiny riadiacich jednotiek a aktívnych členov, ale zároveň vozidlo obsahuje veľké množstvo diagnostikou nemerateľných prvkov, prepojení a kontaktov.

Skúsený autoeletrikár nášho tímu si dokáže poradiť aj s týmito závadami a vďaka svojim skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu sa v danej oblasti vieme s istotou identifikovať poškodený motorček stieračov, zlomený káblový zväzok, zaoxidovaný konektor, prípadne zlé ukostrenie spôsobujúce často ťažko vysvetliteľné závady vozidla.